Szczegóły wakacyjnych wyjazdów z GOK w Srokowie

Znalezione obrazy dla zapytania autobus, wakacje gify

Szczegóły wakacyjnych wyjazdów dla dzieci organizowane przez

Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie

17 lipca ( środa) – wyjazd do kina w Kętrzynie – cena biletu 11.00 zł

Wyjazd z Placu Rynkowego o godz. 9:30

25 lipca (czwartek)– wyjazd do Wioski Indiańskiej koło Giżycka – cena biletu 15,00 zł + prowiant na ognisko.     Wyjazd z Placu Rynkowego o godz. 9:40

1 sierpnia (czwartek) – wyjazd do Gołdapi ( tężnie, park linowy) – cena biletu 12,00
         Wyjazd z Placu Rynkowego o godz. 8:20

8 sierpnia ( czwartek)– wyjazd do miasteczka westernowego w Mrągowie – cena biletu 10,00 zł + ew.     5,0 zł na karmę w mini zoo.
Wyjazd z Placu Rynkowego o godz. 9:50

22 sierpnia ( czwartek) – Rejs statkiem ( trasa, łabędzi szlak , rejs 90 min) – cena biletu na statek 20,00 zł , cena biletu do twierdzy z przewodnikiem 10,00 zł
Wyjazd z Placu Rynkowego godz. 9:15

*

Na wszystkie wyjazdy proszę zaopatrzyć dziecko w wygodne buty, coś do ubrania wierzchniego , kanapki, picie oraz kieszonkowe.

Proszę osoby, które zapisały swoje dzieci na wyjazdy o podpisywanie zgód oraz uiszczanie opłat na bilety wstępu w Gminnym Ośrodku Kultury w Srokowie. ( w dniu wyjazdu opłat nie przyjmujemy)